Aktuality a novinky

Dialect v Tunisku: Rozšiřujeme naše služby

Jazyk jako nástroj komunikace má moc sbližovat. Cizí jazyk však paradoxně může být bariérou vašemu podnikání. Dialect vám pomáhá tuto překážku překlenout.

Agentura Dialect je vaším partnerem nejen po stránce jazykové. Rozumět si budete nejen s námi, ale díky nám i se všemi zahraničními partnery. Získáte tak možnost rozšířit svoje aktivity a zároveň se spolehlivým a důvěryhodným protějškem ušetříte čas.

Již dnes máme vybudovanou hustou síť spolupracovníků po celém světě. Díky tomu jsme našim klientům schopni zajistit prakticky jakékoli jazykové služby.

 

Nebojíme se nahlédnout do zahraničí

Nabízíme překlady a tlumočení a korektury. Mimo oblast jazykové lokalizace zajišťujeme rovněž služby grafické. Zároveň se zaměřujeme na vývoj vlastního software a orientujeme se rovněž na jazykové vzdělávání.

Zastáváme názor, že žádná vzdálenost není příliš velká. V zahraničí se cítíme jako doma. V současné době jsme svou pozornost zaměřili na rozšiřování našich aktivit a vybrali jsme další lokality.

Nejnovější položkou v našem pracovním portfoliu se stalo Tunisko. Jednání v této oblasti nám přinesla cenné kontakty i další zkušenosti. Podařilo se nám navázat vztahy s místní agenturou a tlumočníky. Tyto vazby můžeme využít ve prospěch našich klientů, jimž dokážeme nabídnout kompletní řešení jejich požadavků.

 

Jdeme na to osobně

Právě osobní kontakt představuje jednu ze stěžejních hodnot naší práce. Vždy dáváme přednost tomu si své obchodní partnery důsledně prověřit. Teprve poté s plnou zodpovědností můžeme jejich služby doporučit i našim klientům.

K těm pak přistupujeme se stejnou individuální péčí. Součástí našich služeb je tak i vstupní konzultace, přičemž pracujeme také online, během níž se snažíme poznat naše zákazníky a jejich požadavky. Následně zadavatelům taktéž své služby představíme, abychom dokázali zjistit, zda i jim samým způsob, jakým k práci přistupujeme, vyhovuje.

Zásadní pro nás je poctivý a profesionální přístup. Zároveň nás těší, že máme možnost sledovat, jak s naší pomocí konkrétní značky rostou. Využijte proto možnost jazykových služeb pod značkou Dialect i vy a sdílejte s námi naši radost ze stírání hranic.