Jazyková agentura

Správná slova
hýbou světem

Kontaktujte nás
Náš příslib a hodnoty

Váš partner ve světě jazyků a zahraniční spolupráce

Postaráme se o Vás od úplného začátku až po úspěšnou realizaci. Vaše texty přeložíme do cílového jazyka a také je přizpůsobíme účelu jejich použití. O vše se postarají naši zkušení překladatelé, korektoři, grafici a další odborníci.
Ručíme za kvalitní jazykové služby a zákaznický servis.

Individuální přístup
Dlouhodobé a spokojené vztahy
Kvalitní a efektivní řešení na míru
Profesionální služby v ČR i zahraničí
Reálné a viditelné výsledky
Transparentní podmínky a férový business

Více o nás

Kvalitní a efektivní řešení na míru

U každé zakázky s Vámi nejprve probereme všechny možnosti, ať už se jedná o překlad, tlumočení, korektury či grafické služby. Z nabízených možností si vyberete tu, která je pro Vás nejvhodnější, a my se pustíme do realizace. Průběžné informování a konzultace jsou samozřejmostí, protože nám záleží na Vaší spokojenosti a úspěchu Vašeho záměru.

Individuální přístup

Záleží nám na Vaší spokojenosti. Proto přistupujeme individuálně k Vašim potřebám a hledáme nejvhodnější řešení, které mohou do budoucna šetřit Vaše finanční prostředky i čas. Nejen při dlouhodobé spolupráci garantujeme konzistenci komunikace a transparentnost procesů. Žádná překvapení s prací navíc Vás u nás nečekají.

1125379

Přeložených slov

57

Světových jazyků

83

Spokojených zákazníků

209

Zkušených překladatelů
Komplexní jazykové služby

O jazyky se vám postaráme kvalitně a komplexně

Od vstupní konzultace až po návrh řešení
Specializujeme se na komplexní jazykové služby, podporu zahraniční spolupráce a obchodu včetně navazujícího servisu.
Ve všech fázích naší spolupráce si můžete být jisti, že si zakládáme na individuálním přístupu.

Více informací

Kvalita textu je důležitá
Cílem jazykové korektury textu je přehlednost a čitelnost zpracovávaného textu. Je prováděna rodilým mluvčím a je vhodná pro opravu gramatických i stylistických chyb.

Více informací

Abychom si vzájemně rozuměli
Poskytujeme profesionální tlumočení ať už se jedná o obchodní jednání, konferenci či festival v České republice i zahraničí. Nabízíme i tlumočení po telefonu a online.

Více informací
NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Co o nás říkají naši klienti?

Petr Bažík

A-ASKA grafik s.r.o.

Velmi oceňujeme naprosto individuální přístup ke každé zakázce a perfektní komunikaci, díky které jsme schopni vždy přesně definovat naše potřeby. Výsledkem je vždy finální text dle našich představ a v předem dohodnutém termínu dodání.

Petra Šenková

Labona s.r.o.

Společnosti Dialect jsme využili pro překlad obsahu na rakouské a německé stránky eshopu. Překlady byly vždy v domluvený termín. Veškeré jednání bylo korektní, na veškerých našich požadavcích bylo možné se domluvit. Děkujeme za spolupráci.

Alena Franková

RECLAR SE

Spolupráce se společností Dialect je na velmi profesionální úrovni. Od komunikace s klienty až po samotné překlady a ostatní doplňkové služby. Oceňuji pečlivost, zodpovědný přístup, rychlost a především skvělý pro zákaznický přístup.

Kateřina Dechetová

Jazyková agentura Dialect, s.r.o. naší firmě de facto „vytrhla trn z paty“ a pomohla v několika směrech. Vážím si profesionálního a zároveň autentického přístupu pana Šebka, se kterým jsem vždy vyřešila, co bylo třeba, ať už se jednalo o překlady, korektury nebo konzultaci. Cením si také navázaného partnerství a zapojení do projektu v rámci naší firmy.

Martin Toman

nakladatelství Backstage Books

Spolupráce s jazykovou agenturou Dialect, s.r.o. pro nás byla vždy nejlepší volba. Individuální přístup a vysoká kvalita odvedené práce jsou pro přesný překlad knih velmi důležité a toho jsme se také dočkali.

Ondřej Pařízek

Se službou společnosti Dialect jsem byl velmi spokojený. Ať už co se týká rychlosti a kvality překladu potřebných dokumentů, tak také jednání a vstřícnosti jednatele společnosti pana Šebka, se kterým jsem celou záležitost řešil. Za sebe mohu určitě doporučit a rád se v případě potřeby na firmu opět obrátím.

RYCHLÁ POPTÁVKA

Potřebujete profesionální pomoc s jazyky?

Kontaktujte nás