Náš příběh a vše o nás

Kdo jsme

Váš partner
ve světě jazyků

Víme, že jazyk je živým organismem, a proto pracujeme flexibilně a jsme vždy připraveni řešení přizpůsobit Vašim aktuálním potřebám. Specializujeme se na komplexní jazykové služby od překladů, korektur až po jazykový outsourcing a podporu zahraniční expanze.
Náš tým pro řízení projektů nabízí profesionální a přátelský servis s důkladným pochopením požadavků projektu. Pracujeme s respektem k termínům a rozpočtu našich klientů.

Společnost Dialect, s.r.o. jsem založil v roce 2020 na základě profesních zkušeností a znalostí oborů, které nejsou výhradně obchodního směru, i když ten samozřejmě převládá, ale i pedagogického a právního. Rád cestuji a pár let jsem měl příležitost žít a pracovat v Hong Kongu a Anglii. Díky svému cestovatelskému duchu a chuti okusit život v zahraničí jsem poznal různé kultury a zvyky, přístupy k podnikání a načerpal tak mnoho inspirace k realizaci nových projektů.
Hlavními důvody k založení vlastní společnosti byla schopnost garantovat profesionální služby v nejvyšší kvalitě, poskytnout transparentní obchodní podmínky a především zodpovědný a korektní přístup ke klientům.

Co umíme

Komplexní a profesionální jazykové služby

Služby

Překlady a lokalizace

Zjistit více

Korektury

Zjistit více

Jazykové vzdělání

Zjistit více

Tlumočení

Zjistit více

DTP a Grafické služby

Zjistit více

Vývoj a tvorba

Zjistit více
Proč právě my

Našim cílem je Váš mezinárodní úspěch

Ve společnosti Dialect, s.r.o. řídíme celý proces překladů a lokalizace, kdy pečlivě přistupujeme ke každému kroku. Díky tomu jsme schopni Vám poskytovat kvalitu, rychlost a rozsah, které které Vám umožní se spojit s Vašimi zahraničními partnery a zákazníky.

Našim cílem je podpora Vaší mezinárodní expanze tak, abyste Vy i Vaši mezinárodní partneři byli úspěšní.

S námi získáváte jistotu v časném dodání, autentičnosti překladu se zaměřením na koncového zákazníka, vysokou kvalitu výstupní podoby textu a vždy individuální přístup.

RYCHLÁ POPTÁVKA

Potřebujete profesionální pomoc s jazyky?

Kontakt