Mezinárodní rozvoj

Expanze

Jak expandovat do zahraničí?

Chcete expandovat do dalších zemí?
Abyste uspěli na mezinárodních trzích, musíte vynikat v mnoha oblastech. Pomůžeme Vám tam, kde je potřeba zaměstnání rodilých mluvčích, kulturní porozumění a místní specialisté.

Náš příslib a hodnoty

Co tím získáte?

Získejte přístup k novým zákazníkům v dalších zemích. Provedeme Vás celým procesem, který je pro expanzi do zahraničí nezbytný.
Analyzujeme pro Vás nové trhy a příležitosti, ať už jde o e-commerce nebo B2B segment (Business to Business). Poskytujeme lokální podporu a obchodní zastoupení ve vybraných destinacích. Součástí je i jazyková podpora pro případný online support, zákaznický servis, apod.

Mezinárodní rozvoj

Je Vám místní trh už malý? Pokud chcete i nadále růst, je na řadě expanze do zahraničí! Pomůžeme Vám naplánovat všechny kroky tak, aby byl vstup na nový trh úspěšný.
Analyzujeme trh a příležitosti (vč. zaměření na segment B2B - Business to Business)

Jazykový outsourcing

Specializujeme se na komplexní jazykové služby, podporu zahraniční spolupráce a obchodu včetně navazujícího servisu. Poskytujeme lokální podporu formou individuálních balíčků zahrnujících překlady komunikace se zákazníky, emailů, tlumočení nebo zajištění správy sociálních sítí v příslušném jazyce, vč. případné další komunikace s fanoušky apod.

RYCHLÁ POPTÁVKA

Potřebujete profesionální pomoc s jazyky?

Napište nám