Aktuality a novinky

Zúčastnili jsme se 78. oslav nezávislosti Indonéské republiky

Ve středu, 23. srpna, jsme měli milou povinnost reprezentovat naši společnost Dialect s.r.o. na diplomatické recepce k 78. výročí nezávislosti Indonéské republiky v Praze v hotelu Hilton.

Bylo nám ctí, že jsme mohli být součástí této významné události, které se zúčastnili představitelé českého a indonéského politického a byznysového prostředí, ať už jde o velvyslance, podnikatele, akademiky nebo zástupce vládních činitelů.

Byli jsme svědky fascinujícího spojení dvou kultur prostřednictvím prezentovaných uměleckých děl, kulinářských zážitků a inspirujících vystoupení, včetně pěveckého sboru, který zpíval hymny obou zemí. 🇨🇿🇲🇨

Připojujeme se k názoru pana ředitele sekce Evropské unie a zahraničního obchodu na MPO David Müller, který zdůraznil dlouhou historii vztahů mezi oběma zeměmi a vyzval k užší a intenzivnější spolupráci ve všech oblastech společného zájmu.

Vážíme si dosavadní spolupráce s ambasádou a stejně tak s dalšími organizacemi.

Ať už jde o expanzi do Indonésie, překlady, tlumočení nebo vzdělávání češtiny pro cizince, jsme rádi, že díky jazykové podpoře, kterou poskytujeme v oblasti mezinárodních vztahů a obchodu, můžeme podpořit vzájemnou spolupráci, přispět k hlubšímu porozumění a posílit vazby mezi oběma zeměmi.

Děkujeme za pozvání Kenssy a těšíme se na další setkávání se a spolupráci. 🇨🇿🇲🇨